ProfpestDDD
  1. Firma
  2. Usługi
  3. Porady
  4. Kontakt

eMitter

Rewolucja w zwalczaniu szkodników

Wiele krajowych oraz międzynarodowych standardów higieny coraz częściej wymusza na przedsiębiorstwach produkujących żywność zaprzestania użytkowania środków gryzoniobójczych na terenach swoich fabryk. W momencie gdy trutki są zabronione lub niewskazane, alternatywnym rozwiązaniem są pułapki mechaniczne ze specjalnym, wbudowanym systemem powiadamiania online, które tworzą tak zwany permanentny monitoring. Te rewolucyjne, dające techniczną możliwość bycia zawsze na bieżąco moduły, które dzięki swojej własnej budowie posiadają samoodnawialną baterię, tworzą razem inteligentną sieć informacyjną dla użytkownika.

Permanentny monitoring

eMitter oszczędza czas wszystkich, którzy muszą zgodnie z codzienną lub cotygodniową rutyną sprawdzać wszystkie pułapki, co jest wymagane w większości krajów lub przez przepisy wewnętrzne przedsiębiorstw. Zamiast tego, wszystkie stacje są połączone z serwerem poprzez sieć bezprzewodową ze stacją kontrolną. Dzięki tej kombinacji, wszystkie odpowiedzialne osoby z danej fabryki lub frmy DDD dowiedzą się natychmiast o gryzoniu poprzez e-mail, SMS lub aplikację mobilną. Potem należy już tylko udać się bezpośrednio do konkretnej pułapki i pozbyć się gryzonia.

SWOPBOX: Przystosowany do otoczenia, pewny, bezpieczny

System eMitter jest uzupełniany przez nowość o nazwie SWOPBOX, w której można umieścić żywołapkę. SWOPBOX może być umieszczony także na ścianie, dzięki czemu nie zostanie on przesunięty ani zniszczony podczas automatycznego czyszczenia lub regularnych prac na hali. Mimo swojej odporności, jest nadal bardzo bezpieczny i łatwy do otwarcia. Możliwość włożenia różnych atraktantów i przynęt oraz łatwość w czyszczeniu i obsłudze daje mu przewagę nad innymi rozwiązaniami. Zamontowane SWOPBOX'y na ścianach zachęcają gryzonie do wejścia do środka ze względu na poszukiwanie bezpiecznej, suchej kryjówki, co jest uwarun- kowane psychicznie. Dzięki możliwości zamontowania plastikowych bloków aromatycznych (NARA Bloc oraz Lure) możemy pozbyć się jakichkolwiek alergennych oraz toksy- cznych substancji z własnej placówki.

Światowy zasięg

System eMitter i SWOPBOX dzięki swojej wysokiej skuteczności, energooszczędności, nowoczesnej technologii i ekologiczności jest już używany w Stanach Zjednoczonych, Europie a nawet Azji. Przekonaj się do najlepszych rozwiązań!

Prezentacje

eMitter Permanentny Monitoring

Chętnie pomożemy krok po kroku zrozumieć i poznać system eMitter. Wszystkie pytania kieruj do nas na profpestddd@gmail.com

Filmy instruktażowe

Instalacja kontrolera eMitter Comfort

Instalacja eMitter SWOPBOX

Instalacja eMitter Speed-Break

Użytkowanie aplikacji mobilnej eMitter

Instalacja eMitter Basic