ProfpestDDD
  1. Firma
  2. Usługi
  3. Porady
  4. Kontakt

O nas

Firma PROF-PEST działa na rynku już prawie osiem lat. Do końca 2007 roku działała pod nazwą P.H.U. S. Pawlak. Nasza firma zajmuje się bezpiecznym i skutecznym zwalczaniem szkodników w domach/mieszkaniach prywatnych, zakładach przemysłu spożywczego, szkołach, przedszkolach, zakładach opieki zdrowotnej, w spółdzielniach mieszkaniowych, restauracjach, stołówkach, hipermarketach i innych.

Do działań Prof-Pest DDD należy: Do świadczonych przez firmę P.H.U. Prof-Pest DDD usług dołączamy gwarancję wysokiej skuteczności i jakości wykonanych przez nas zabiegów z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a akże rekomendacje firm i przedsiębiorstw korzystających z naszych usług.

Nasze działania są poparte wiedzą oraz praktyką wynikającymi z wieloletniego doświadczenia w wykonywaniu usług z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji. Naszą ofertę kierujemy zatem do firm i przedsiębiorstw, które chcą w 100% spełniać zasady HACCP, jak również do klientów indywidualnych, którzy oczekują szybkiego i skutecznego działania.
Zapraszamy zatem do współpracy, oferujemy konkurencyjne ceny, możliwość negocjacji i gwarancję na przeprowadzone przez nas zabiegi. Najważniejsza jest dla nas SKUTECZNOŚĆ, której jesteśmy gwarantem. Zawsze służymy Państwu bezpłatną i fachową pomocą w zakresie doradztwa związanego z systemami jakości, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz uciążliwościami jakie powodują szkodniki.